Vedat Muriqi: ”Umarım bir an önce döneriz”

Fenerbahçe’nin golcü oyuncusu Vedat Muriqi, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınına ve futbol takımının online olarak sürdürdüğü çalışmalarına ilişkin düşüncelerini FBTV’ye paylaştı.

Terim ve Albayrak mesajı

Sadece ülke olarak değil; dünyaca çok zor bir süreçten geçiyoruz. Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim ile yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak ve eşine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Testleri pozitif çıkan herkesin Allah yardımcısı olsun, Allah herkesi ailelerine ve sevdiklerine bağışlasın.

Olanaklar üst düzey

Çalışmalarımız kulübümüzün sayesinde evde geçiyor. Olanaklarımız evde olmamıza rağmen çok üst düzeyde. Kulübümüze ve sponsorlarımızdan MacFit ile Life Fitness teşekkür etmek istiyorum. Bize aynı ortamı sağladılar.

En kısa sürede dönmek istiyoruz

Evde olmamıza rağmen hem online çalışmalara hem de bütün çalışma elementlerine sahibiz. O yüzden çalışmalarımız evde sürüyor. Biraz zor oluyor tabii ki. İnşallah kısa sürede bu dönemi atlatarak bir an önce Samandıra’ya dönüp idmanlarımızı yapmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.